Hans Osvald Larsson oljemålning
2013-04-18
180312
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Hans Osvald (1915-1973): "Solnedgång Skåne", olja på pannå, monogramsignerad och daterad HOL -39, 33x41 cm