Emil Näsvall bronsskulptur

Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur
Emil Näsvall bronsskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NÄSVALL, Emil (1908-1965): Stående modell, signerad och daterad Emil Näsvall 1946, brons, gjutarmärkt Otto Meyer eftr.fud., höjd 38 cm

180314

2013-04-16