Eddie Figge blandteknik

Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad -73, krita och blyerts på papper, 46x54,5 cm

Reva, smärre hanteringsveck

180315

2013-04-21