Eddie Figge akvarell

Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Motiv från Tylösand, signerad och daterad 1954, akvarell, 25,5x33,5 cm

180317

2013-04-21