Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Motiv från Tylösand, signerad och daterad Eddie Figge 1948, olja på pannå, 32,5x41 cm

180318

2013-04-21