Stockholm från Mälaren

Stockholm från Mälaren
Stockholm från Mälaren

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

STOCKHOLM, Stockholm från Mälaren, kolorerad litografi, P. B . Eklunds förlag/ Central-Tryckeriet, ca 1870-tal, 44,5x73 cm

Fuktfläckar i bladets nedre del

180330

2013-04-18