Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
DIORAMA, havsörn jagande ejder, 1900-talets senare del av Hans Biärsjö (1913-2000), marinmålare och modellbyggare, Stockholm, med skulpterat hav i glasmonter
Obetydliga skador
180340
2013-04-19