Fågeldiorama av Hans Biärsjö

Fågeldiorama av Hans Biärsjö
Fågeldiorama av Hans Biärsjö
Fågeldiorama av Hans Biärsjö
Fågeldiorama av Hans Biärsjö
Fågeldiorama av Hans Biärsjö
Fågeldiorama av Hans Biärsjö

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

DIORAMA, havsörn jagande ejder, 1900-talets senare del av Hans Biärsjö (1913-2000), marinmålare och modellbyggare, Stockholm, med skulpterat hav i glasmonter

Obetydliga skador

180340

2013-04-19