Åke Nothberg akvareller

Åke Nothberg akvareller
Åke Nothberg akvareller
Åke Nothberg akvareller
Åke Nothberg akvareller
Åke Nothberg akvareller
Åke Nothberg akvareller

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOTHBERG, Åke (1893-1973): (3) Stadsbilder, skärgårdsmotiv, signerade Å Nothberg, Å Nothberg 1928 resp ÅN, akvareller, varierande format

180343

2013-04-18