Sidenmålningar Japan

Sidenmålningar Japan
Sidenmålningar Japan
Sidenmålningar Japan
Sidenmålningar Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDENMÅLNINGAR, 2 st, Japan, 1900-talets första hälft, signerade, geisha resp figurscen, 27x21 resp 33x27 cm

Fuktskador

180346

2013-04-18