Eddie Figge blandteknik

Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad Eddie Figge 1972, blandteknik på papper, 32,5x24 cm, oramad

180351

2013-04-21