Väggskulptur smide med belysning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
VÄGGSKULPTUR, med belysning, i form av fiskar, smide, monterad i träram, skyltsignerad och daterad L B Johansson -78, 47x63 cm
Kuntoraportti
180352
Päivämäärä:
2013-04-17