Väggskulptur smide med belysning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

VÄGGSKULPTUR, med belysning, i form av fiskar, smide, monterad i träram, skyltsignerad och daterad L B Johansson -78, 47x63 cm

Kuntoraportti

180352

Päivämäärä:

2013-04-17