Eddie Figge teckning

Eddie Figge teckning
Eddie Figge teckning
Eddie Figge teckning
Eddie Figge teckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad 1965, blyerts med applikationer på papper, 33x24 cm, oramad

180358

2013-04-21