Eddie Figge akvareller

Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): (2) Kompositioner, signerade och daterade Eddie Figge 1955 och 1957, akvarell på papper, ca 27x21,5 cm vardera, oramade

180363

2013-04-21