Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGGE, Eddie (1904-2003): Motiv från Tylösand, signerad och daterad Eddie Figge 1945 a tergo, olja på duk, 45x54 cm

180367

2013-04-21