Walter Koch efter färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOCH, Walter (1875-1915): efter, "Wintersport in Graubünden", färglitografi, senare tryck av J E Wolfensberger ca. 1980, Schweiz, monogramsignerad och numrerad 1/500, 47x32,5 cm

180369

2013-04-16