Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOCH, Walter (1875-1915): efter, "Wintersport in Graubünden", färglitografi, senare tryck av J E Wolfensberger ca. 1980, Schweiz, monogramsignerad och numrerad 1/500, 47x32,5 cm
180369
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här