Rune Jansson träskulptur
2013-04-22
180373
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): Gående flicka, monogramsignerad och daterad RJ 51 (ristad), trä, höjd 20 cm