Tommy Östmar grafikmapp Prov.C.Höglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖSTMAR, Tommy (född 1934): Mapp: "Groucho Chico Harpo Marx", signerade och numrerade Tommy Östmar 13/25, 6 st., grafiska blad, bladstorlek 45x31 cm, oramade

180378

2013-04-18