Lennart Rodhe serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 51/75, färgserigrafi, 23x17 cm, rammått 43x34 cm

180381

2013-04-18