Bålskål glas 1800-talets slut

Bålskål glas 1800-talets slut
Bålskål glas 1800-talets slut
Bålskål glas 1800-talets slut
Bålskål glas 1800-talets slut
Bålskål glas 1800-talets slut
Bålskål glas 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, GLAS, 2 st, 1800-talets slut, med monogram, graverad dekor av blomsterslingor, bålskålens höjd 43 cm

Mindre nagg

180384

2013-04-17