Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅLSKÅL, GLAS, 2 st, 1800-talets slut, med monogram, graverad dekor av blomsterslingor, bålskålens höjd 43 cm
Mindre nagg
180384
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här