Rune Jansson kritteckningar

Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): (5) Kompositioner, 3 signerade, 1950-tal, 17x23 - 20x26 cm

1 med rispa/skada

180385

2013-04-22