Fartygsporträtt olja

Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av tremastade skonerten "Wilkingen", Capt. F. A. Fågelmark, 1855, olja på duk, 55x91 cm

Smärre ramskador

180396

2013-04-21