Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): Kustbild, signerad och daterad Rune Jansson -45, olja på duk uppfäst på pannå, 34x50 cm

Hål efter häftstift

180409

2013-04-22