Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): Blomma vid fönster, signerad och daterad Rune Jansson -47, olja på duk, 43x39 cm

Rispa

180425

2013-04-22