Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, masurbjörk, Superellips, etikettmärkt Bruno Mathsson för Fritz Hansen, fyra spännben i krom, ca 150x90 cm
Ytskada, repor, slitage
180426
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här