Matbord Bruno Mathsson

Matbord Bruno Mathsson
Matbord Bruno Mathsson
Matbord Bruno Mathsson
Matbord Bruno Mathsson
Matbord Bruno Mathsson
Matbord Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, masurbjörk, Superellips, etikettmärkt Bruno Mathsson för Fritz Hansen, fyra spännben i krom, ca 150x90 cm

Ytskada, repor, slitage

180426

2013-04-17