Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): "Båt på Egeiska havet", signerad och daterad Rune Jansson -53, olja på duk, 32x40 cm

180435

2013-04-22