Gueridon 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, skuren dekor av pojke, förgylld, höjd 100, 32x36 cm

180461

2013-04-21