Stolar sannolikt Holland empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, sannolikt Holland, 1800-talets första hälft, fanérade med mahogny, inläggningar i bloemen marqueterie

Smärre skador och lagningar

180486

2013-04-22