Steiffhund 1920-tal

Steiffhund 1920-tal
Steiffhund 1920-tal
Steiffhund 1920-tal
Steiffhund 1920-tal
Steiffhund 1920-tal
Steiffhund 1920-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF, 1920-tal, hund på hjul, höjd 18 cm

Skador, märkning saknas

180495

2013-04-17