Steiffdjur

Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur
Steiffdjur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF, 1920/30-tal, gris och räv, grisens längd 23 cm

Skador, rävens märkning saknas

180496

2013-04-17