Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEIFF, 1920/30-tal, gris och räv, grisens längd 23 cm
Skador, rävens märkning saknas
180496
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här