Flickdocka 1910-tal

Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal
Flickdocka 1910-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BISKVI FLICKDOCKA, möjligen Gebrüder Heubach, omkring 1910-tal, öppen mun med tänder, modellerat hår, baby kropp i massa, längd 30 cm

Skador

180501

2013-04-17