Jordi Arkö Röde Orm
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARKÖ, JORDI. Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, Nyskick. 2 volymer.(ej kontrollerat)
180514
2013-04-19