Jordi Arkö Röde Orm

Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARKÖ, JORDI. Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, Nyskick. 2 volymer.(ej kontrollerat)

180514

2013-04-19