Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKLUND, Johan Christoffer ( 1817-1880): Interiör med flicka och äldre man, signerad och daterad J. C. Boklund 1842, olja på duk uppfäst på pannå, 46x38 cm
Smärre krackeleringar
180536
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här