Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Herrgård i grönska, signerad J. Holmlund, olja på duk, 39x59 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, smärre slitage och lagningar längs kanterna
180538
2013-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner