Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Herrgård i grönska, signerad J. Holmlund, olja på duk, 39x59 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall, smärre slitage och lagningar längs kanterna

180538

2013-04-21