Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KINNAIRD, J.G (c.1840- c.1895): Tre vänner i hedlandskap, signerad J. G. Kinnaird, olja på duk, 76x102 cm
Dukskador, hål i duk, färgbortfall
180540
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här