Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, svartmålad, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 100, 120x54 cm, nycklar finns

Senare bemålad, slitage

180553

2013-04-22