Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ/KOLONN, 1900-talets första hälft, svartmålad skiva samt lådknoppar, vitmålad, 6 lådor, dekor i form av kannelering, höjd 106, 58x58 cm
Slitage, kopletterad
180561
2013-04-22