Kolonn

Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BYRÅ/KOLONN, 1900-talets första hälft, svartmålad skiva samt lådknoppar, vitmålad, 6 lådor, dekor i form av kannelering, höjd 106, 58x58 cm

Slitage, kopletterad

180561

2013-04-22