Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, rektangulär vitmålad skiva, bladhölstrad samt grönmålad pelarfot märkt ´Aktiebolaget stora bryggeriet´, höjd 77, 52x75 cm

Slitage, senare bemålad

180565

2013-04-22