Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, rektangulär vitmålad skiva, bladhölstrad samt grönmålad pelarfot märkt ´Aktiebolaget stora bryggeriet´, höjd 77, 52x75 cm
Slitage, senare bemålad
180565
2013-04-22