Trädgårdsbänk
2013-04-22
180566
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBÄNK/PARKBÄNK, 1900-talets första hälft, vitmålad sits, gröna sidor, längd 150 cm
Senare kompletterad sits, senare bemålad, slitage