Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK/PARKBÄNK, 1900-talets första hälft, vitmålad sits, gröna sidor, längd 150 cm

Senare kompletterad sits, senare bemålad, slitage

180566

2013-04-22