Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK/PARKBÄNK, 1900-talets första hälft, vitmålad sits, gröna sidor, längd 150 cm
Senare kompletterad sits, senare bemålad, slitage
180566
2013-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här