Drakbord

Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord
Drakbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, med skuren dekor, omkring 1900, höjd 74, 57x57 cm

Skador och lagningar

180570

2013-04-23