Skrivpulpet England

Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England
Skrivpulpet England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVPULPET, England, 1800-tal, sk Davenport Desk, fanérad med valnöt, hjultrissor, 83, 58x55 cm

Nyckel saknas, fanérskador

180574

2013-04-23