Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BILLE, Vilhelm (Danmark, 1864-1908): Segelfartyg på öppet hav, signerad Vilh Bille, olja på duk, 60x83 cm
Lagning
180575
2013-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här