Vilhelm Bille oljemålning

Vilhelm Bille oljemålning
Vilhelm Bille oljemålning
Vilhelm Bille oljemålning
Vilhelm Bille oljemålning
Vilhelm Bille oljemålning
Vilhelm Bille oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BILLE, Vilhelm (Danmark, 1864-1908): Segelfartyg på öppet hav, signerad Vilh Bille, olja på duk, 60x83 cm

Lagning

180575

2013-05-04