Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TERRIN med lock och fat, porslin, troligen 1800-tal, dekor i famille rosefärger med motiv av bland annat rosett och blommor, total längd 30 cm
Skador, lagningar
180576
2013-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här