Terrin Kina
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TERRIN med lock och fat, porslin, troligen 1800-tal, dekor i famille rosefärger med motiv av bland annat rosett och blommor, total längd 30 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar
180576
Päivämäärä:
2013-04-19