Terrin Kina

Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TERRIN med lock och fat, porslin, troligen 1800-tal, dekor i famille rosefärger med motiv av bland annat rosett och blommor, total längd 30 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar

180576

Päivämäärä:

2013-04-19