Sandro Chia färgetsning

Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): Figurer vid tempel, signerad och daterad Sandro Chia -85, numrerad 4/50, färgetsning, 41x55 cm

180586

2013-04-21