Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, böjträ, 1900-talets första hälft, höjd 192 cm

Slitage

180602

2013-04-22