Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANDER, Knut (1873-1908): "Skördefolk", signerad Knut Ander, etsning, 37x31 cm
Zustandsbeschreibung
180607
2013-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner