Knut Ander etsning

Knut Ander etsning
Knut Ander etsning
Knut Ander etsning
Knut Ander etsning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ANDER, Knut (1873-1908): "Skördefolk", signerad Knut Ander, etsning, 37x31 cm

Zustandsbeschreibung

180607

2013-04-19