Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, valnöt, läderklädd skiva, höjd 76, 101x62 cm, nyckel finns

Slitage, fanérskador

180614

2013-04-23