Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, valnöt, läderklädd skiva, höjd 76, 101x62 cm, nyckel finns
Slitage, fanérskador
180614
2013-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här